Talking Angela – máme se bát?

20. května 2015 v 17:29 | Sarah |  Jiné
Talking Angela je mobilní hra, ve které si anglicky povídáte s bílou kočkou. Zároveň získáváte mince, za které si můžete koupit různé věci (například kabelky pro micinu atp.). Jak se zdá, zatím to vypadá jako skvělá hra, kterou uvítají hlavně děti. Začaly se však objevovat různé fámy o tom, že vás tato hra sleduje a že vám zaviruje celý mobil. Poprvé jsem se o tom dozvěděla v sobotu od mé kamarádky a rozhodla jsem se o tom zjistit víc. Řekla jsem si, že by to mohlo zajímat i vás.OČI
Snad nejznámnější a nejrozšířenější historka je o samotných Angeliných očích, ve kterých máte údajně vidět sami sebe, odraz jakéhosi obchodu anebo místnost s mužem.
Ano, hra vás opravdu sleduje. Má reagovat na vaše gesta, takže když se například usmějete, micina by se měla usmát taky.
Co se však týká toho muže, často se diskutuje o tom, že se jedná o nějakého hackera.


VYPTÁVÁNÍ
Jak už jsem zmínila, s kočkou si můžete povídat, ale pouze anglicky. Pokud tedy máte aspoň základ tohoto jazyka, pobavíte se a zároveň se i můžete něco přiučit. Angeliny odpovědi jsou tak reálné, že nám může připadat, že si opravdu píšeme s nějakou osobou.
Tato kočka se vás vyptává na jméno a věk. Zajímavé je, že když ji jednou řeknete své jméno, bude si ho už pamatovat.
Někteří tvrdí, že se ptá i na adresu bydliště, školy a podobně. Mně se ale na nic takového neptala, a tak vážně nevím.

PŘÍBĚH
Na internetu jsem našla příběh právě o této hře. Nevím, kdo přesněm ho psal.
Dívka hrála Talking Angelu, a ,,kočka'' jí požádala o její adresu, dívka tedy poslala adresu, ale ,,kočka'' jí napsala že lže a na orazovce se objevila skutečná adresa dívky!!! Vyděšená dívka chtěla hru odstranit a ,,kočka'' se jí zeptala: ,,CHCETE SE ODHLÁSIT''?? Nemůžete nic dělat, vidím vás!"

TALKING GINGER & TOM
Tyto další dvě aplikace na tom jsou údajně podobně a i v očích zrzavého a šedého koucora byste měli vidět něco podobného. Abych pravdu řekla, tak u Toma jsem si v očích ničeho nevšimla, ale ten Ginger tam vážně něco má. Je ale těžké odhadnout, co to je.

PROČ TO VŠECHNO?
Takto zavirované mají údajně být všechny aplikace od tvůrců, kteří si říkají Outfit7. Jejich aplikace jsem si stahovala už kdysi dávno a nepamatuju si, že by se mi s mobilem něco dělo. Nutno však podotknout, že mám zkušenosti pouze s iOSem a nevím, jak to má Android.
Proto jsem se rozhodla zaměřit se i na oči ostatních postaviček z těchto aplikací a zde jsou mé výsledky.

(lepší kvalita: http://jyxo.info/uploads/54/540f96cdcc08d28bcb562431f755d3d875842f2b.jpg )
1. Ben - nic zajímavého
2. Tom - opět tam nic zvláštního nevidím
3. Ginger - zdá se, že tam nějaká hlava vážně je. Co si myslíte vy?
4. Pierre - moc dobře tam není vidět, ale myslím si, že nic zvláštního.
5. John - nic, pouze černá, žádný odraz
6. Roby - tady už zase vypadá, že by tam něco být mohlo. Jedná se však o jednu z prvních aplikací od Outfit7 a napovídá tomu i kvalita grafiky, takže nic moc neobjevíme.
7. Larry - opět můžeme vidět ne výraznou siluetu hlavy, krku a ramen člověka. Zase se však jedná o hodně starou aplikaci a grafika taky není nejlepší.
8. Lila - další fotka s hroznou kvalitou grafiky, takže nic moc nezjistíme.
9. Angela - takto by mělo vypadat samotné Amgelino oko. Ovšem v okně obchodu vidím i nějakou hlavu… A nebo se mi to jen zdá?

ODINSTALIZACE
Někteří ráčí tvrdit, že tato aplikace odinstalovat jednoduše nejde, a pokud už ano, tak se vám má na obrazovce objevit Angela, které má z očí téct krev anebo se všude objeví démoni. Mohu vás však utěšit - na internetu jsem nenašla žádný obrázek, který by toto dokazoval a mně šla tato aplikace odinstalizovat v pohodě, takže se možná nejspíš jedná o další lež.

MŮJ KONEČNÝ NÁZOR
Takže podle mně jsou tyto zmatky zbytečné. Ano, pravda, v očích můžeme vidět něco jiného, než bychom očekávali, ale já nevím… I kdyby ste si tuto aplikaci stáhnout nechtěli, mohu vás přesvědčit, že to není žádný zázrak a o nic nepřicházíte.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Verča (a-lot-0f-fun.blog.cz) Verča (a-lot-0f-fun.blog.cz) | E-mail | Web | 21. května 2015 v 13:20 | Reagovat

Já bych se ale bála jedna má kámoška to měla a Angela se jí ptala na telefonní číslo! Dokonce jsem jednou našla že tam v oku jsou One direction! Což je divné a tam jak jsi u 9. Obrázku kde bylo Angelino oko taky tam něco vidím v tom posledním obchodu co jde vidět takový jako by vousatý chlap tak já fakt nevím ale ráčí si to stahovat nebudu a nebudu zvědavá abych pak toho nelitovala že tam budu mít démony nebo Angelu která má v očích krev také abych neohrozila svou rodinu

2 Magicmax Magicmax | Web | 21. května 2015 v 19:27 | Reagovat

První reakce po přečtení nadpisu "Néé, to je nějaká hra!!"
Druhá reakce po přečtení úvodu "Super! Šikovný že jí o tom napadlo napsat, a i zjistit víc (v televizi se normálně stává že redaktoři reportář odfláknou a nezjístí toho moc ale jen uuplný základní prkotiny a to je fakt otrvaný! hlavně když vás to začne zajímat), co schválně všechno ta B-Sarah-B zjistila."
Třetí reakce : Přečtena část OČI: "Uuu, to je skvěle děsiví. Úúúúú hacker!!!! Skvělý. Chci vědět víc!!!"
Další část (už se začínám ztrácet v číslech) - Vyptávání a Příbeh: "Sílný! Síla! Sice si to nejspíš vymyslela protože takové věci o sledování jsou hodně v telce zfilmované ale přesto je to fakt SÍLA!"
Reakce na fotku očí: "Já tam ty hlavy fakt vidím! Mimo pětky, 6-ky, osmičky a devítky, kde je nějaký dům." Osobně si myslím že bych zvládl sehnat lepší fotky a kvalitnějí jako to dělám často, ale stejně je to fakt dobře odvedená práce. Jak to máš přiblížené, očíslované, a dokonce s pozadím a vedle sebe - prostě dobrá práce.
Reakce na 1, 2, 3, ...: Nejvíc se mi líbí ten pocit záhady že nejsme schopni zjistit pravdu, která se tam evidentně skrývá. A navíc je děsivější se teď těm kresleným mazlíčkům dívat do očí.
Reakce na ODINSTALACI: Síla s tím koncem po odinstalování, všechno má být smazaný ale stejně tam pořád je. Jako padouch co klidně vztane z mrtvích. A ti démoni - šííílený.
Reakce na názor: "Jiný než múj (u s klouškem, vím), jde vidět že takové záhady neřešíš často. Ale líbí se mi, že já s jiným názorem mám předsebou nejenom poznatky z tvého pátrání ale i názor obyčejného člověka."
Reakce na komentář Verči: (Přece to nemůžu vynechat!!) "Páni i 1D. Fakt! To je silný kafe. Ale v takovém malém očku lze poznat jen že to není ženská ale chlap, a tak si ho lidi spojí s někým koho viděli a je mu podbný. Verča s kámoška určitě viděli 1D, takže žádná sláva. Určitě se vám někdy stalo že jste někoho viděli a řekli jste si toho znám to je ten, a přitom to byl úúúplně někdo jinej." - Nejdříve jsem byl štastnej pak sem si to uvědomil.

Můj odborný názor na fotky očí:
Můžu říct že jsem dobrý a lechce zkušený grafik, dělal jsem dokonce Dreamer-aurora ikonku, a vím(!!!!!) že hlavy do některých očí (většinou jen do jednoho) přidal nezkušený či zoufalí grafik.
http://jyxo.info/uploads/54/540f96cdcc08d28bcb562431f755d3d875842f2b.jpg
Nejlépe to poznáte v oku jedničky. Všimněte si že je oko seskládané z barvených čtverců. Pokud obrázek studujete, tak si ho rozhodně přibližte! Už v nejkvalitnější verzi to jde špatně vidět, jak to musí být vidět v nejmenší verzi? No špatně. Takže v prvním oku na levo nejde vidět žádná hlava, ale pokud ho porovnáte s okem druhým tak si všimnete že je jen lechce začernější v některých místech. První váš dojem bude že se vám to jen zdá. Pokud to studujete pečlivěji zjistíte. Že kocour je seskládán z velkých kostek, AAALLLEEE ty velké čtverce jsou v rozích jinak stínované!!!! To znamená že byly upraveny! Dohromady to nastínování čtverečků dává vložený obrázek hlavy, je tam sice jen lechký rozdíl v barvě - ale je tam! kdyžtak brejle. Na stoprocent vím že někdo sehnal obrázek očí kocoura a vložil tam cizí hlavu!
PS: Pokud hlavu nevidíte a chcete a nemáte možnost zlepšení zraku. Tak jen stačí, u většiny podobných fotek, vytvořit negativ (když se z černé stane bíla a tak).
PS2: Sám podobný koláže dělám často. Naštestí ne pro lhaní, jak jste asi vyvodili, ale jen tak zlegrace a NEJčastěji jako malíčký překvápko pro ostatní. A uměle udělané oči nejsou žádná věda.

3 Sarah Sarah | Web | 21. května 2015 v 19:58 | Reagovat

[2]: Ten příběh jsem našla někde na internetu hned vícekrát, tak jsem si řekla, že ho tu prostě musím dát. Ale pravda, taky se mi nedá příliš pravděpodobný.
Co se týče těch očí, všechny jejich obrázky s čísly  (tedy kromě trojky a devítky) jsem přes screen pořizovala já. Jak už jsem však v článku hned několikrát zmínila, jedná se o starší hry a grafika tudíž není nejlepší. Ještě k tomu jsem ty obrázky ořízla, v čemž můj mobil žádný machr není, takže proto jsou vidět ty pixely (čtverečky). Jinak jsem je už neupravovala, takže mohu zaručit, že  upraveny opravdu nejsou.
Každopádně jsem ráda, že sis to opravdu přečetl. Díky! :)

4 Magicmax Magicmax | Web | 21. května 2015 v 20:14 | Reagovat

Dík za reakci! Jsem rád za každou reakci na můj koment.
(Takové otázka bývá v děsivých filmech často a nejdramatištější je když na to nikdo neodpovi.)
Ale když si to neudělala ty, tak kdo?

5 Magicmax Magicmax | Web | 21. května 2015 v 20:15 | Reagovat

Jinak k tomuto článku bych dokázal udělat skvělý banner! Nevadilo by kdybych to zkusil?

6 Sarah Sarah | Web | 21. května 2015 v 20:34 | Reagovat

[4]: Jedině tvůrci těch her… Anebo ti hackeři?

[5]: Vadilo? Blázníš?! Jasně že ne! Jsem ráda, že máš takový zájem a pomáháš mi s rozbíháním blogu. :)
Ale ještě jedna věc... Tobě by to vážně nevadilo udělat ten banner?

7 Magicmax Magicmax | 22. května 2015 v 16:08 | Reagovat

[4]:: Já dělám rád gify, jak se dívám každý den na ikonky na chatovsem tak si říkám "Kdy se zase objeví možnost něco takového udělat."

8 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 22. května 2015 v 19:47 | Reagovat

Wow, fakt boží článek. Taky jsem tu appku měla, ale pak jsem ji hned odinstalovala. Nebavilo mě to. Chvíli jsem to brala ajko variantu jak se zlepšit v Angličtině a pak se mě to začalo ptát na to, kde bydlím a tak jsem jí začala psát falešné adresy :D říkala, že je to nemožné ..:D do teĎ to nechápu, ale s mobilem nic nemám :)

9 Magicmax Magicmax | Web | 24. května 2015 v 14:08 | Reagovat

[6]:: Hotovo! Je tam pár chyb, co by šli opravit ale já to tak nechám. Takže: Tram ta da dáá http://chatovsem.wz.cz/Talking-Angela-Sleduju-te_Blog-Dreamers_Banner-Gif.gif

10 Astrid Astrid | Web | 24. května 2015 v 15:24 | Reagovat

Tuhle hru jsem na mobulu neměla a ani nechci, viděla jsem to u sestřiny kamarádky a příjde mi to jako ztráta času a zbytečně promrhané místo v mobilu :D
O tom sledování jsem už několikrát slyšela a je možné, že nějaký hacker vymyslel něco takového, v dnešní době se tomu nedivím...
Ale zase je možný, že to jsou všechno fotomontáže, protože, některé hlavy v očích mi příjdou divné... Třeba je to jen fáma, co má odstrašit děti od hraní her na mobilu :D
Toma jsem na mobilu měla a je pravda, že se mi od té doby seká mobil a někdy si dělá co chce :D Ale dělá to většinou při plné paměti, nebo když mám skoro vybitou baterku, takže... :D

11 Magicmax Magicmax | Web | 24. května 2015 v 19:39 | Reagovat

[10]::"fáma, co má odstrašit děti od hraní her na mobilu :D " - chytrý! To by mně nenapadlo. URČITĚ to stojí za zmínku.

12 Xanomes Xanomes | E-mail | Web | 24. května 2015 v 20:03 | Reagovat

Nevěřím tomu. Od Outfit7 jsem hrál mnoho aplikací a mám je na tabletu asi rok a zatím mi to neudělalo vůbec nic. A co si týče té "historky" o Talking Angele, zkuste sami jí odpovědět trošku jinak než je zvykem, třeba hashtagem nebo slangem a uvidíte že ji nikdo neovládá, protože odpoví naprosto nesmyslně. A co se foťáku týče, většina mobilů má vedle foťáku mini světlo tak, aby bylo poznat když je zaplý. No a mě se ještě nestalo, že by světlo svítilo v době, kdy jsem funkci reagování na můj obličej vypnul. Takže podle mě to rozhodně není pravda a ty věci v očích mohou být jen dílo hackera.

13 Noemi Noemi | E-mail | Web | 25. května 2015 v 17:33 | Reagovat

Na facebooku toho bylo plno a já se her s Angelou bála. Nedávno jsem si jí stáhla a opravdu jsem nic v oku neviděla. Ani u Toma a jiných aplikací. Takže, bych spíš řekla že tohle někdy může být něco jako chyba nebo má v té hře být nastavený odraz. :D Ale asi bych sázela na chackera.

14 Magicmax Magicmax | Web | 26. května 2015 v 18:04 | Reagovat

To zní jako by jste všichni byly na té primitivní úlovni lidí co si myslí o hackerech samí špatný věci. Ale oni to jsou strašně !!moc!! velice chytří a hlavně vzdělaní lidi bez kterých by jste se neobešli. Občas se zamyslím jak se kdokoliv může vyznat v té složité mysli počítače. Jen aby jste napsali jedno písmeno tak musí vzniknou daný kod znaku (např. 010110) a pak ho rozpoznat, poslat, a zobrazit přesně do místa a velikosti. To je písmo, teď si přestavte obrázek a co teprve program. Ti lidi jsou v tom šíííííííííííííleně dobrý! Nedivím se že se jich lidi bojí, protože mají v určitěm smyslu nadvládu nad vašim počítačem - všechny ty programy, data,... v tom oni prostě mají přehled. Hackeři jsou vlastně normální počítačoví odborníci akorát je nazíváme podle činosti HACKNOUT ale vážení. To je vlastně úplně normální činnost. Jen si zpřístupní nějakou databázi (vlastně jako mi až na to že:) s možností upravit tu databázi. Nic proti Marku Zuckerbergovi, (fakt nic jen chci změnit vaše vědomí k realitě), (Mark Zuckerberg - zakladatel facebooku a pořád tam pracuje) ale on je taky hacker!
PS: Nebaví mně psát pořád složitě hacker, už se přesouvám na hekr
Takže... Jo, lidi se mají bát počítačů a budou ale když se nad tímto tématem té aplikace zamyslíte - což jste udělali. Tak už máte hnedka jasno že tu něco nehraje. A já nad tím přemýšlel, ježtě víc. (Protože mně to fakt to téma zajímá) A lidičky, tohle je evidentně pitomost. Neříkám že není něco v oku, neříkám že vás někdo nesleduje. (PS: Antiviry kontrolují každý váš krok a musí mít celý počítač pod kontrolou aby mohli zabránit viru a data která ze svých operácí získají posílají na základnu.) Já říkám že je hezká zábava, trochu i děsivá to zjistit a přemýšlet nad tou aplikací, ale to nemění nic na tom že je to pitomost.

15 jursky-svet jursky-svet | Web | 29. května 2015 v 21:24 | Reagovat

Čau, já jen že mám novej článek na blogu tak abys o nic nepřišla. A ať jste kdokoliv a čtete si to, tak vás můj koment stojí 15 sekund. Dík!

16 Magdaléna Heřrmanová Magdaléna Heřrmanová | 2. června 2015 v 17:46 | Reagovat

Já jsem si odinstalovala všechny tuty hry

17 ShanSoft ShanSoft | E-mail | Web | 3. června 2015 v 22:17 | Reagovat

UPOZORNĚNÍ:
Upozorňujeme vás na nevyužité růže na vašem profilu. Více informací v našem emailu.

18 ShanSoft ShanSoft | E-mail | Web | 9. června 2015 v 17:28 | Reagovat

Upozorňujeme, že pokud do 14.6. neodešlete na náš email termíny nových akcí, budou zrušeny.

19 jursky-svet jursky-svet | Web | 16. června 2015 v 15:56 | Reagovat

Jé, Sarah. Ty nejsi přítomná. Já hlava blbá. Určitě ses pořádně učila před vysvětčení a teď odpočíváš jak jen můžeš a třeba si už někde na dovolence. Co by si dělala ve škole, co? Když můžeš být někde na vejletě. Upřímně. Já ti to závidím. Ani ne dovolenou/výlet ale závidím ti že tu nejsi a užíváš si to někde jinde. A myslím že každého teďka bude štvát že tě nemůže najít a stejně sedí u toho počítače a štve se navíc když může být venku. Tak nezapomne že já ti fandím.

20 Sarah 😺 Sarah 😺 | Web | 30. června 2015 v 11:41 | Reagovat

V mobilu jsem měla tyto aplikace od Outfit7 - Talking Angela, My Talking Angela, Talking Tom, My Talking Tom, Talking Ginger, Talking Ginger 2.
(samozřejmě postupně, ne najednou)
Všechny tyto aplikace mi šly dobře odinstalovat. Angela se mě ptala pouze na jméno, na adresu ani nic takového se neptala. Ale je pravda, že při hraní her od Outfit7 mi často vyskakovalo okénko, že mám v mobilu vir.

21 Sarah 😺 Sarah 😺 | Web | 30. června 2015 v 11:43 | Reagovat

A ještě dodatek - Ty oči jsou celkem děsivé. U 3 vidím hlavu docela zřetelně a u toho obchodu v Angelině oku se mi taky zdá, že vidím hlavu.

22 Hate Angela Hate Angela | 13. října 2015 v 20:16 | Reagovat

Já sem byla u kamarádky a fakt nelzu zeptaly jsem se  jí jak se má a ona že šíleně a tak sem se snažila od toho tématu utéct a zeptaly sme se jí jaké má koníčky (zálibi) a ona napsala že zabíjení!!! Docela se bojím a tak sme to chtěli od instalovat a ona řekla přesně to jako ty holce, řekla: Chcete mě odinstalovat? To vám nepomůže vidím vás! Hrozně se bojím tady přestává všechna sranda!! A všichni kdo to čtete si musíte říkat že si vymejšlim ale je to pravda!!! A všichni kdo to mate okamžitě od instalovat jinak se taky dalšího rána nemusíte dožít!!!

23 Angelinka Angelinka | 8. listopadu 2015 v 8:47 | Reagovat

Já jsem mala Talking Ginger a když jsem v to neverila V Gingerových očích bylo okno a nejaká hlava které svítili Oči :( odinštalovala jsem to tažko psalo mi tam chyba nejde to :( ale už to je kdz jsem to klikala

24 nini nini | 27. listopadu 2015 v 16:59 | Reagovat

já sem tu hru měla přestala mě bavit tak sem jí odinstalovala ale nic zvláštního ale jak toto vidím mám strach vůbec pozřít její obrázek   :c

25 Rebe Rebe | E-mail | 27. prosince 2015 v 20:25 | Reagovat

Ja mám talking Angelu. Nič podobné som tam ešte nevidela a vôbec som tam nevidela také tváre a potom som si pozrela komentáre tam kde som si ju sťahovala a polovica písala že tam má kameru a vidí tam ľudí atď...a polovica písala že to je len odraz....tak teraz neviem či mám veriť alebo nie, či si to mám nechať alebo odinštalovať.... :C =( Bojím sa už tam aj pozrieť =(

26 Lucy31 Lucy31 | 25. ledna 2016 v 16:58 | Reagovat

Podle mě je to většinou vymyšlené. Samozřejmě tam klidně ty hlavy můžou být, proti tomu nic nemám. I zavirování bych klidně věřila, to je taky dost dobře možné. Ale:
a) Někteří lidi tvrdí, že vás Angela sleduje očima. Ale jak? Kamera není v displeji, může vás leda natáčet webkou.
b) Jak už psal Magicmax, hackeři jsou hodně chytří. Achytrý člověk by se snad takhle blbě neprozradil tím, že se ukáže v očích Angely, ne?
Podle mě je to vymyšlené buď pro odstrašení dětí od hraní na mobilu, nebo na sebe chce někdo přivolat pozornost. Tohle je samozřejmě jen můj názor, klidně si otom každý může myslet, co chce :)

27 Blbost Blbost | 21. února 2016 v 20:57 | Reagovat

Takze, ja vam ted zopakuji to co uz jsem psala na jinem webu.... Aneb par mych faktu :

1) to si vy kidi really myslite ze by za vami nekdo jel z Ameriky ? Aby vas zabil ?  *valim se smichy po zemi* ..... PS : Pst....ale kidi kdyztak si vypnete urcovani polohy ok ?
2) ok, k cemu by to nasemu hypotetickemu pedofilovy bylo ? Sledovat mini- kidy a pak je jet zabit....ehm...pokracovat radsi nebudu..
3) falesne oci vam na pockani udelam i ja...amater..staci spolehlivy fotoeditor
4) apka jde easy a normalne odinstalovat.... Ma vlastni zkusenost z android..:-)
5) ok kocka ma v oku odraz ale to je jen odraz te ulice... Kouknete se do zrcadla a vida mate taky v oku odraz......taky mate v oku kameru ? :-)

To je vse !!!!

28 karola karola | 18. března 2016 v 19:03 | Reagovat

ano taky se mi zo stalo viděla sem v okně napřed hlavu a pak v oku nějakeho chlapa nevim ci si mam myslet a najednou sem na youtube našla video ktere potvrdilo to že se jedno o zahadne oko

29 Terezafialova272 Terezafialova272 | 24. března 2016 v 17:41 | Reagovat

Asi my nebudete věřit ale s těma démonama jse mi to už stalo s kamarádkou

30 juliete a nejlepsi kamaradky juliete a nejlepsi kamaradky | 2. dubna 2016 v 21:28 | Reagovat

Ja nevim taky jsem si ten pribeh cetla ale fakt nevim aj smese s kamaradkou na to divali bojimese moc a i tak kdyz spim tak se mi zdaji dive sni o angele a tech dalsich je to hrozne jeto muj nazor reknu jaky':ja mislim ze jeto pravda a me se zeptal angela kolik mi je kde bydlim kam chodim na skolu a jak se jmenuju a ja sem ji napsala oroc vrazdi a ona odepsala ze je to zabava ja sem si tu hru chtela odstranit ale neslo to a zavirovala mi celej mobil tak mi museli kupit mobil a ten je leosi

31 lucia lucia | E-mail | 10. dubna 2016 v 10:55 | Reagovat

ja už nevím či tomu mám viežit.

32 Magicmax Magicmax | Web | 10. dubna 2016 v 16:21 | Reagovat

[31]: Hele každá aplikace nějak upravuje chování tvého mobilu či počítače ale účelově - proto máme internet, videa,... a aby masově 5 milionům lidím sledoval nějaký hacker rozhovory. Myslíš si že by to zvládl? Navíc sama autorka vyvodila že je to nesmysl. Já osobně i kdyby to tak bylo - tak KDYKOLIV by to někdo dokázal smazat. Nejhůř půjdeš do elektra a tam vždycky takové věci udělají zadara sice si počkáš možná něco do hodiny ale je hezký že se o to někdo tak stará.

33 juliete a nejlepsi kamaradky juliete a nejlepsi kamaradky | 27. dubna 2016 v 20:40 | Reagovat

☺hele lucia ty mě sledukes na youtube a napslas my tam pěknej komentar ka se tam jmenuju:Eliska hlavacova😊😊😊😊😊😊😈

34 NataliaYTB NataliaYTB | E-mail | 1. května 2016 v 11:28 | Reagovat

Bojím se toho možná si někteří říkají že to je lež ale proč by někdo lhal že unesli 7 letého chlapce tak to nechápu proč ho unesli a ohrozily jeho rodinu jako proč to dělají cokoliv co je od Angely tak je moc nebezpečný varuju tadyhttps://www.youtube.com/watch?v=Ofh7NpxOy6M

35 tomas tomas | 6. května 2016 v 16:27 | Reagovat

Je to pravda? AJ na tajling tom 2? Prosím odpovedsde nekdo.

36 juliete a nejlepsi kamosky juliete a nejlepsi kamosky | 16. května 2016 v 10:45 | Reagovat

No vtem tomovi tam mozna neco je protoze to je jako ze by tam byl krk hlava a ramena😈😈 ale mozna jo anebo ne

37 xelia xelia | 16. května 2016 v 21:09 | Reagovat

Ja som tu hru mnela taky a videla som tam 9 chlapou a prave sy cosy utiraly🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪

38 Anonymus Anonymus | E-mail | 18. června 2016 v 19:43 | Reagovat

Ano, pravda jedná se o případ tvrzení, proti tvrzení. Jedná se o dílo hackera? Nebo opravdu o případ s pedofilem? Já osobně se nezabývám hraním takovýchto her. Ovšem mohu potvrdit, v této aplikaci je vir. Podle mého to s tím pedofilem je nesmysl, jen dílo hackera. Jen kvůli viru doporučuji odinstalovat. Hezký den,
Anonymus

39 lea lea | 28. července 2016 v 8:10 | Reagovat

nevěřím tomu že nás podvádějí

40 Foxy SK Foxy SK | 30. srpna 2016 v 14:13 | Reagovat

Ja som mal Toma, už som ho vymazal (kvôli nedostatku pamate), mobil funguje normálne; moja sestra má na tablete Angelu a tablet začal sekať, znížil sa výkon a pri inštalácii inej aplikácie ukáže "nedostatok pamäte" aj keď tam je 12GB. Ona sa jej ale nechce vzdať a neverí, že poškodenie tabletu spôsobila Angela.

41 Budha007 Budha007 | E-mail | 5. září 2016 v 18:52 | Reagovat

V angelinu oku nejsou žádné obchody, ale nějaký pokoj je jasně vidět v pozadí nějaký obraz kolem něj polička a vedle  knihovnička s obrazem a dole je koberec...

42 Jakub Mach Jakub Mach | 29. září 2016 v 13:45 | Reagovat

Já si myslím že vím že opravdu ty kamery jsou Talking Ginger

43 Vikuš Vikuš | E-mail | 5. října 2016 v 15:13 | Reagovat

V tom připade se ti hrabou v tvých osobních vecí napr. FB INSTA FOTKY ATD

44 Luci Luci | E-mail | 10. října 2016 v 20:51 | Reagovat

Pomoc ja i to odinstalovala a vipl se proud a sem sama doma jen s 6letim brachou

45 Amy Amy | 16. listopadu 2016 v 14:46 | Reagovat

Takze , jak muze jeden clovek sleeovat vic nez 1000 lidi? Fotky podle me z fotoshopu . Nevymyslejte ze Vam nekdo klepl v noci nq dvere . Hraju to a ziju

46 GigiHadidOfficial GigiHadidOfficial | 23. listopadu 2016 v 15:40 | Reagovat

Ja keď som bola menšia tak som Talking Angelu mala, a ona mi povedala že jej mám odfotiť moju zdravotnú kartičku, kartu od doktora , papiere kedy som bola v nemocnici rengeny atď. A mojej kamarátke sa stalo že Angela od nej chcela pravé meno a adresu a ona tam dala nejakú falošnú, a Angela jej napísala že klame a na obrazovke tabletu sa objavila jej skutočná adresa a meno!!! Fakt ľudia, kto to máte radšej si to odinštalujte!

47 T T | 22. prosince 2016 v 17:30 | Reagovat

Chtěla bych se o tom dozvědět více a skusit po tom ještě zapátrat bohužel nevím jestli to nedělá někdo kdo nemá rád Outfit7 a nechce aby lidi tu hru hrály, třeba třeba je to pomsta za něco co se jim v dříve stalo. Někdo tvrdí že v Angelině očích opravdu lidi viděl a protože jich to tvrdí více tak tomu věřím. Zrovna dnes (22.12. 2016) jsem tu hru ze strachu od instalovala.
PS:Budu moc ráda když odpovíš.

48 Smithg735 Smithg735 | E-mail | Web | 24. prosince 2016 v 7:20 | Reagovat

Regards  for helping out,  superb   information. ecacdfbcgfffkeaa

49 xxx xxx | 27. prosince 2016 v 15:14 | Reagovat

Něco jsem v některých očích vyděla. Běhá mi mráz po zádech, z toho, co se píše. Zvlášť o té holce, která ji napsala špatnou adresu a oběvila se pravá. Mě se na začátku oběvilo, že mám napsat datum narození a já debil jsem tam dala pravý. Okamžitě jsem si ji odstranila.

50 kuba kuba | 28. prosince 2016 v 15:55 | Reagovat

Mnel jsem toma a pořad ho mam ale 1 jsem si zdahl i angelinu weba to už něco šlo videt tak jsem se podival a bila tam hlava někoho nevim koho ale moje hlava to nebyla tak jsem si to odinstaloval a zdahl jsem si bena s dělal jsem pokusi z vlaškama a potom jsem se podival a nic jsem ne videl ale odinstaloval jsem si ho rači.A mužu se  zeptad jesli ma i rozmasané oko v očich kameru jesli to někdo ví.jesli to nekdo ví ať to prosim napiše.

51 kuba kuba | 28. prosince 2016 v 15:57 | Reagovat

To web nic neni prominte

52 kuba kuba | 28. prosince 2016 v 15:59 | Reagovat

Weba promin te 😅

53 kuba kuba | 28. prosince 2016 v 16:02 | Reagovat

je na to všechno sam a mi kdo neco napsal jsme tak asi 10000

54 lucie m lucie m | 2. ledna 2017 v 11:30 | Reagovat

Opravdu ptal se me na to tom a vecer mamce orisla mamce zprava ( zabiju te ) !!! Hrozne sebojim do ted

55 rozárka rozárka | 14. ledna 2017 v 15:04 | Reagovat

Já si to taky teď odinstalovala.Jen se chci zeptat jestli když si to vymažeš tak se to tvoje soukromosti nedozví? A nemůže se na tebe dívat?🍉

56 MarcoP MarcoP | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 15:19 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

57 Sára Sára | 29. ledna 2017 v 17:47 | Reagovat

[56]:
Mrkla bych se jen je to Polsky :'D Ikdyž
jsem původně polka nepřečtu to :'DDD

58 Kufulka cz Kufulka cz | E-mail | 29. ledna 2017 v 18:31 | Reagovat

Hele,jako pravda to být může,ale taky nemusí.Po pravdě ani nejsou nějaké opravdové důkazy!Jak můžete strašně říkat,že je to pravda,když to nemůžete vědět.Jinak kdyby Angela Tom nebo kdokoli jiný měl kameru za kterou je nějaký člověk ty hry by byly dávno staženy z obchodu!Lidi s prominutím už do p*dele přemýšlejte než tady něco j*bnete!Když si budete chtít tu Angelu smazat tak si bud'te jistlí že kolem ní se opravdu nebudou ohánět nějací posraní démoni a Angele nebude z očí kapat kečup!Vy tomu vážně věříte?Když se někomu zaviroval mobil tak to nemusí být z té Angely.A to že nějaká kamarádka říkala si strčte za klobouk!No jo z druhý ruky!To všichni známe!A vysvětlíte mi jedno prosím?!Vývojáři této hry jsou někde v Americe nebo já nevím,zažalujte mě!Jak by se pro Pána Boha dostali tady do Česka prosím?Jen proto že máte zaplou polohu!?To pro ty co si myslí,že je tu někdo unese!Děkuji za pochopení...

59 JAKUB Mach JAKUB Mach | 13. února 2017 v 21:45 | Reagovat

hale vole kočko kdiž se mi budeš plést do mého soukromí tak ten hajzl co ve tvíh očích s schovává tak ten debil co tam je ať rači spáchá sebevraždu màm 3 na to 3 véci proč to uďelà :
1. bojí se že ho někdo zabije
2. che aby jeho identita bílá tajnà
3.miluje  špehovat lidí a je to tak hloupí hovado že si myslí že s nebe může špehovat lidi dàl
odpovězte prosím chy vědět co si o tom myslíte

60 JAKUB Mach JAKUB Mach | 13. února 2017 v 21:52 | Reagovat

jdu spát jak budu mít čas tak se poďívàm kdo se o to zajímá

61 super maker super maker | 14. února 2017 v 17:26 | Reagovat

gde si vikuši kdiž té potřebuju

62 Fokus Fokus | 6. března 2017 v 21:04 | Reagovat

[59]: asi dvojka

63 Jméno: Jméno: | 20. března 2017 v 22:41 | Reagovat

Pomluvy.. Při pohledu do jejích pofidérních očí mám pocit, že mi ta neživá bílá věc krade duši. Měli by si sehnat lepšího grafika.
A to s tou kamerou je blbost. Outfit7 není zvrácenej hajzl, zvrácenej hajzl je ten, kdo tu pomluvu vymyslel, čímž poškodil Outfitovo jméno a vyděsil stovky malých dětí (které by podle mého názoru v takovém věku vůbec neměly hrát na mobilu).
That's it.

64 Michaela Klihavcová Michaela Klihavcová | E-mail | 23. března 2017 v 11:51 | Reagovat

Dobry den,
Já jsem mela tu aplikaci stahlou a kdyz jsem si to precetla tak jsem to ot strachu odinstelovala,a cely den jsem se bala ze se mi o tom buds zdat(o oku). Nemuze the napsat neco co cloveka potesi?

    Michaela

65 Strawberry Judit Strawberry Judit | 26. června 2017 v 21:43 | Reagovat

Taky jsem tu hru mela ale ni co se mi s tim nestalo. Už dávno jsem jsi ji odinstalovala a za poslední dobou jsem o tom slyšela. Taky mi běha mráz po zádech. Hodně Měj to desi a to jsem holka kterou hned co nevidesi. Mé se taky na nic neptala ale v tichosti tvých obrázkach taky Vidim lidi.

66 Strawberry Judit Strawberry Judit | 26. června 2017 v 21:44 | Reagovat

Oprava v tich ne tichosti

67 Sanndran Sanndran | 25. července 2017 v 13:26 | Reagovat

Moc ti děkuji za tuhle diskuzi :) Už to bude přibližně rok ,co jsem hrála MY TALKING ANGELU. Jednoho dne mi kamarádka řekla ,že někde ve zprávách bylo ,že My TALKING Angela a TALKING Angela tě sledují očima! Já jsem se začala bát ,ale naštěstí jsem TALKING Angelu nehrála ,ale hrála jsem My TALKING Angelu. My Angelu jsem si odinstalovala a už jsem ji nehrála... Nedávno jsem vytáhla můj iPad ,který jsem nezapla cca 1rok. Potom tam vidím ve složce ,,hry" My TALKING ANGELU a TALKING ANGELU! Tak jsem jí zapla. Potom jsem si řekla ,proč jsem na starém mobilu přestala hrát My TALKING Angelu... Ale potom jsem si vzpomněli na kamarádku ,jak mi řekla tu historku s očima! Ale bylo mi záhadou ,proč tam mám TALKING Angelu ,když sem jí vůbec nehrála. Byla jsem odvážná a podívala jsem se oběma Angelám do očí... u My Angeli jsem nic neviděla a u TALKING Angeli opravdu tam něco bylo! Strašně jsem se lekla a hned jsem do Safari zadala ,,MY TALKING ANGELA OČI" a narazila jsem na tento web. Hry jsem odinstalovala bez problému...
Sarah ,děkuji za úžasnou diskuzi :)

68 AFadybroamma AFadybroamma | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 3:24 | Reagovat

The ED due to that surgery might be either temporary or permanent.  However, it is important to get the doctor's opinion first before taking these oral medications because they could have negative side effects about the body.

69 tereza tereza | E-mail | 8. září 2017 v 21:11 | Reagovat

jo máš pravdu mělase ji a kdiž jsem napsa jinou adresu a napsa že to nejde a že mě vidí

70 Luna Luna | 19. září 2017 v 15:12 | Reagovat

je to Pravda videla jsem to na vlastni Oči a jeste na mne ten hacker  promluvil

71 Luna Luna | 19. září 2017 v 15:13 | Reagovat

A ja jsem se Horne lekla

72 Luna Luna | 19. září 2017 v 15:15 | Reagovat

Ale v ginerovi ne angels tak pozor!!!!!!!!!!!!!

73 Roman Grejták Roman Grejták | 30. září 2017 v 22:38 | Reagovat

Podle mně jestli to je pravda tak sleduje lidí pomocí webkamery podle mně to bude možná pravda ale tak mně se to netýká radši zahraju Crashe Bandicoota nebo GTA i kdýž před lety jsem mněl jednu hru od těhle vývojářů a už nikdy víc novej mobil si znova kvůli vyru kupovat znova nechci my talking Ben je kvůli tomuhle taky sračka

74 t t | 21. října 2017 v 10:23 | Reagovat

mam angelu na tabletu i toma a hanka ale nic tam není ale v gingerovi je chlap co se diva do počitače a v druhem je chlap co se diva na mně

75 NATY NATY | 4. listopadu 2017 v 13:01 | Reagovat

je to hrony

76 xxx xxx | 12. listopadu 2017 v 20:11 | Reagovat

Sice je to stará záležitost, ale nemohu si to odpustit. Když jsem si to tak pročítala, nemohla jsem se nesmát.
Tak za prvé: Prý "Angela má v oku kameru" LOL! Jak může mít kameru v oku?
Za druhé: Myslíte si, že pokud vás bude někdo sledovat, tak si nedá pozor, aby jste si toho nevšimli? Jako pochybuji, že pokud vás bude někdo sledovat, tak bude tak hloupý a ještě se nechá nachytat? Silně o tom pochybuji. Je to pouze odraz, aby to vypadalo více realisticky ;)

77 t t | E-mail | 23. listopadu 2017 v 15:14 | Reagovat

všechny hry talking jsem si odinstalovala.myslím si,že u talking je zašifrované s. jako stalking,což znamená anglicky pronásledující.skoro všechny talking postavičky mají něco v oku.

78 t t | E-mail | 8. prosince 2017 v 19:00 | Reagovat

na youtube je video,kde je ginger a ten chlap co je ve fotce 3,se hýbe!!!!dokonce strašidelně vycení zuby!!!!grrr

79 pavel pavel | E-mail | 25. prosince 2017 v 8:39 | Reagovat

Ten blbeček brzy už nebude takovej hacker jak ještě je

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaDESIGN FOR DREAMER AURORA
© 2015